Vas silver Sport
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VAS, silver, graverad "Direktör H E Orlando´s hederspris i Svenska Dagbladets stafettlöpning", trumpetformad, liv med pärldekor, spår av invändig förgyllning, stämplad K Anderson Stockholm 1912, höjd 30 cm, vikt 808 g
Graverad
554719
2018-11-25