Vas silver Sport

Vas silver Sport
Vas silver Sport
Vas silver Sport
Vas silver Sport
Vas silver Sport
Vas silver Sport
Vas silver Sport
Vas silver Sport
Vas silver Sport
Vas silver Sport
Vas silver Sport
Vas silver Sport

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, silver, graverad "Direktör H E Orlando´s hederspris i Svenska Dagbladets stafettlöpning", trumpetformad, liv med pärldekor, spår av invändig förgyllning, stämplad K Anderson Stockholm 1912, höjd 30 cm, vikt 808 g

Graverad

554719

2018-11-25