POKAL på fot silver Sport

POKAL på fot silver Sport
POKAL på fot silver Sport
POKAL på fot silver Sport
POKAL på fot silver Sport
POKAL på fot silver Sport
POKAL på fot silver Sport
POKAL på fot silver Sport
POKAL på fot silver Sport
POKAL på fot silver Sport
POKAL på fot silver Sport

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

POKAL på fot, silver, graverad "Dir E Sieverts hederspris i Svenska Dagbladets stafettlöpning 1918", stämplad K Anderson Stockholm 1912, kanelerad stam med tandsnittsdekor, fotplatta med pärlkant, höjd 35,5 cm, vikt 662 g

Graverad, mindre bucklor

554721

2018-11-25