POKAL på fot silver Sport
Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
POKAL på fot, silver, graverad "Dir E Sieverts hederspris i Svenska Dagbladets stafettlöpning 1918", stämplad K Anderson Stockholm 1912, kanelerad stam med tandsnittsdekor, fotplatta med pärlkant, höjd 35,5 cm, vikt 662 g
Graverad, mindre bucklor
554721
2018-11-25