Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, delvis i lackerad rotfanér, 4 bemålade klot, höjd 51,5, diameter ca 100 cm

Slitage, skivor i olika fanér, senare underdel, renoverat

554734

2018-06-25