Skål på fot silver Sport
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL på fot, silver, graverad "Svenska Idrottstidningens Hederspris vid Dagens Nyheters Stadslöpning 8 Maj 1921, invändigt förgylld, stämplad C G Hallberg 1920, höjd 23,5, diameter 20,5, vikt 558 g
Graverad, mindre bucklor
554739
2018-11-25