Vas på träsockel silver Sport
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 800 SEK
VAS på träsockel, silver, rokokostil, trumpetformad, sockeln skyltmärkt "Julipokalen IV Västmanlands Folkblads vandringspris", stämplad GAB Stockholm 1932, höjd 30,5 cm, silvervikt 460 g
Ograverad vas, spår av invändig förgyllning
554755
2018-11-25