Vas på träsockel silver Sport

Vas på träsockel silver Sport
Vas på träsockel silver Sport
Vas på träsockel silver Sport
Vas på träsockel silver Sport
Vas på träsockel silver Sport
Vas på träsockel silver Sport
Vas på träsockel silver Sport
Vas på träsockel silver Sport

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 800 SEK

VAS på träsockel, silver, rokokostil, trumpetformad, sockeln skyltmärkt "Julipokalen IV Västmanlands Folkblads vandringspris", stämplad GAB Stockholm 1932, höjd 30,5 cm, silvervikt 460 g

Ograverad vas, spår av invändig förgyllning

554755

2018-11-25