Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAVEL JANÁK (1882-1956), efter, vas, 1900-talets andra hälft, för Modernista, höjd 33 cm.
Krackelering, smärre mynningsnagg
554764
2018-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här