Pavel Janák vas

Pavel Janák vas
Pavel Janák vas
Pavel Janák vas
Pavel Janák vas
Pavel Janák vas
Pavel Janák vas
Pavel Janák vas
Pavel Janák vas

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAVEL JANÁK (1882-1956), efter, vas, 1900-talets andra hälft, för Modernista, höjd 33 cm.

Krackelering, smärre mynningsnagg

554764

2018-06-25