Taklykta 1900-tal
2018-06-23
554771
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLYKTA, 1900-talets andra hälft, Esteves hijos, glas och mässing, höjd ca 46 cm