Bokskåp 1800-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, omkring sekelskiftet 1900, furu, tvådelat, glasad överdel, två lådor, hyllinredning bakom dörrpar, mässingsbeslag, senare bemålat, mått ca: H 232 cm B 112 cm Dj. 50 cm
Trasig glasruta, åldersslitage, torrsprickor
554777
2018-06-23