Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKULPTUR på marmorsockel, lejon med orm, 1900-tal, signerad A.Barye, bronspatinerad, höjd ca 35, längd 41 cm

554779

2018-06-23