Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, England, 2 lådor, mahognyfaner, kantbårder, höjd ca 77, 106x50 cm
Repor och stötmärken
554783
2018-06-23