Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, England, 2 lådor, mahognyfaner, kantbårder, höjd ca 77, 106x50 cm

Repor och stötmärken

554783

2018-06-23