Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, järnsmide, skärm klädd i sammet, höjd ca 150 cm, höj och sänkbar
Bruksslitage, färgbortfall
554785
2018-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här