Golvlampa smide

Golvlampa smide
Golvlampa smide
Golvlampa smide
Golvlampa smide
Golvlampa smide
Golvlampa smide
Golvlampa smide
Golvlampa smide
Golvlampa smide
Golvlampa smide
Golvlampa smide
Golvlampa smide

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, järnsmide, skärm klädd i sammet, höjd ca 150 cm, höj och sänkbar

Bruksslitage, färgbortfall

554785

2018-06-22