Sybord / spelbord 1900-tal

Sybord / spelbord 1900-tal
Sybord / spelbord 1900-tal
Sybord / spelbord 1900-tal
Sybord / spelbord 1900-tal
Sybord / spelbord 1900-tal
Sybord / spelbord 1900-tal
Sybord / spelbord 1900-tal
Sybord / spelbord 1900-tal
Sybord / spelbord 1900-tal
Sybord / spelbord 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD/SPELBORD, 1900-talets första hälft, mahognyfaner, invändigt med lådinredning, höjd 65, 56x41 cm

Blekt, repor, nyckel saknas

554793

2018-06-23