Kopparformar och flaskar 1800-tal
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORMAR, 4 st, FLASKA, koppar, 1800-tal, bla aladåbformar samt en kakform, aladåbformarna längd ca 14-29, flaskans höjd 30 cm
Bucklor, delvis kraftiga, flaska med lagning, en form saknar en hänkel
554794
2018-06-23