Spelbord gustaviansk stil

Spelbord gustaviansk stil
Spelbord gustaviansk stil
Spelbord gustaviansk stil
Spelbord gustaviansk stil
Spelbord gustaviansk stil
Spelbord gustaviansk stil
Spelbord gustaviansk stil
Spelbord gustaviansk stil
Spelbord gustaviansk stil
Spelbord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD/SIDOBORD, 1900-talets första hälft, låda i sargen, utdragbar ljusskiva, slag, mahognyfaner, 74, 43x33 cm

Nyckel finns

Ställvist blekt, repor

554795

2018-06-23