Marie Norell-Möller fåtöljer

Marie Norell-Möller fåtöljer
Marie Norell-Möller fåtöljer
Marie Norell-Möller fåtöljer
Marie Norell-Möller fåtöljer
Marie Norell-Möller fåtöljer
Marie Norell-Möller fåtöljer
Marie Norell-Möller fåtöljer
Marie Norell-Möller fåtöljer
Marie Norell-Möller fåtöljer
Marie Norell-Möller fåtöljer

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MARIE NORELL-MÖLLER, fåtöljer, 1 par, Aron, Arne Norell, betsad bok, klädsel av sitt- och ryggdynor i blå textil, sitthöjd ca 45 cm, totalhöjd ca 85 cm

Bruksslitage, mindre repor och märken

554826

2018-06-28