Marie Norell-Möller fåtöljer
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MARIE NORELL-MÖLLER, fåtöljer, 1 par, Aron, Arne Norell, betsad bok, klädsel av sitt- och ryggdynor i blå textil, sitthöjd ca 45 cm, totalhöjd ca 85 cm
Bruksslitage, mindre repor och märken
554826
2018-06-28