Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, ljusstake, fajans, Gustavsberg, signerad, fajansmålare Franca Pugno, ANNA-LISA THOMSON, vas, "Blå Klint", keramik, höjd 12-22 cm
Ljusstake med missfärgningar och slitage
554828
2018-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här