Stig Lindberg samt Anna-Lisa Thomson

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

STIG LINDBERG, ljusstake, fajans, Gustavsberg, signerad, fajansmålare Franca Pugno, ANNA-LISA THOMSON, vas, "Blå Klint", keramik, höjd 12-22 cm

Ljusstake med missfärgningar och slitage

554828

2018-06-23