Spegel Luxus

Spegel Luxus
Spegel Luxus
Spegel Luxus
Spegel Luxus
Spegel Luxus
Spegel Luxus

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets mitt, Luxus, Vittsjö, massiv teak, med inbyggt hyllplan, etikettmärkt, 117x38.5 cm

Bruksslitage, mindre märken

554832

2018-06-23