Klubbat för:
3 200 SEK
1 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets mitt, Luxus, Vittsjö, massiv teak, med inbyggt hyllplan, etikettmärkt, 117x38.5 cm
Bruksslitage, mindre märken
554832
2018-06-23