Matbord ek
2018-06-23
554840
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 1900-talets mitt, massiv ek, höjd ca 72.5, 160x80 cm
Bruksslitage, mindre repor