Akke Kumlien oljemålning

Akke Kumlien oljemålning
Akke Kumlien oljemålning
Akke Kumlien oljemålning
Akke Kumlien oljemålning
Akke Kumlien oljemålning
Akke Kumlien oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AKKE KUMLIEN (1884-1949): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Acke Kumlien -39, olja på duk, ca 47x55 cm

554865

2018-06-23