Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
INGRID JÖVINGER (1894-1976): Kustmotiv, signerad, daterad 1972, olja på duk, ca 62x85 cm
554872
2018-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här