INGRID JÖVINGER (1894-1976): Kustmotiv, signerad,

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGRID JÖVINGER (1894-1976): Kustmotiv, signerad, daterad 1972, olja på duk, ca 62x85 cm

554872

2018-06-23