DAVID WALLIN (1876-1957): "Solbad vid Arilds klipp

DAVID WALLIN (1876-1957):
DAVID WALLIN (1876-1957):
DAVID WALLIN (1876-1957):
DAVID WALLIN (1876-1957):

Klubbat för:

18 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

DAVID WALLIN (1876-1957): "Solbad vid Arilds klippor", signerad, olja på pannå, ca 48x36 cm

Kuntoraportti

554877

Päivämäärä:

2018-06-23