DAVID WALLIN (1876-1957): "Solbad vid Arilds klipp
Klubbat för:
18 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
DAVID WALLIN (1876-1957): "Solbad vid Arilds klippor", signerad, olja på pannå, ca 48x36 cm
Kuntoraportti
554877
Päivämäärä:
2018-06-23