William Gibson oljemålning

William Gibson oljemålning
William Gibson oljemålning
William Gibson oljemålning
William Gibson oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM GIBSON (1909-1988), Hamnmotiv, signerad och daterad Gibson -42, olja på pannå, ca 37x45 cm

554882

2018-06-23