Spode teservis

Spode teservis
Spode teservis
Spode teservis
Spode teservis
Spode teservis
Spode teservis
Spode teservis
Spode teservis
Spode teservis
Spode teservis
Spode teservis
Spode teservis
Spode teservis
Spode teservis

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPODE, teservis, 13 dlr., 1800-talets mitt, senempire, bestående av: 7 tekoppar med fat, tekanna, sockerskål, 2 gräddkannor, 2 tallrikar

Slitage, krackeleringar, en gräddkanna sprickor

554904

2018-06-23