Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPODE, teservis, 13 dlr., 1800-talets mitt, senempire, bestående av: 7 tekoppar med fat, tekanna, sockerskål, 2 gräddkannor, 2 tallrikar
Slitage, krackeleringar, en gräddkanna sprickor
554904
2018-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här