Samovar samt kanna

Samovar samt kanna
Samovar samt kanna
Samovar samt kanna
Samovar samt kanna
Samovar samt kanna
Samovar samt kanna
Samovar samt kanna
Samovar samt kanna

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMOVAR, KANNA MED RECHAUD, 2 dlr., nysilver, 1900-talets första hälft, höjd ca 40-44 cm

Slitage, bleeding

554910

2018-06-23