Karl Andersson soffbord
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARL ANDERSSON & SÖNER, soffbord, 2 st, runda skivor i körsbär, stommen i ek, etikettmärkta, höjd ca 62.5 cm, diameter ca 74.5 cm
Bruksslitage, mindre repor och fläckar, en bord är något blekt
554913
2018-06-23