Karl Andersson soffbord

Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARL ANDERSSON & SÖNER, soffbord, 2 st, runda skivor i körsbär, stommen i ek, etikettmärkta, höjd ca 62.5 cm, diameter ca 74.5 cm

Bruksslitage, mindre repor och fläckar, en bord är något blekt

554913

2018-06-23