Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WEDGWOOD, moccakoppar, 12 st., porslin, England, 1900-talets andra hälft, förgylld hänkel, höjd ca 6 cm
En moccakopp med spricka
554916
2018-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här