Karl Andersson soffbord

Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL ANDERSSON & SÖNER, soffbord, 2 st, runda skivor i glas, stommen i ek, höjd ca 54.5 cm, diameter ca 74.5 cm

Bruksslitage, mindre repor, en av skivan med en mindre fläcka av färg

554918

2018-06-23