Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL ANDERSSON & SÖNER, soffbord, 2 st, runda skivor i glas, stommen i ek, höjd ca 54.5 cm, diameter ca 74.5 cm
Bruksslitage, mindre repor, en av skivan med en mindre fläcka av färg
554918
2018-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här