Litteratur konsthantverk
Vollendet
2018-06-23
554919
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LITTERATUR KONSTHANTVERK, ca 65 st, 1900-talets andra hälft, Sverige och England
Slitage