Spetsglas 1800-tal
Closed
2018-06-23
554924
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SPETSGLAS, 5+2 st., klar glasmassa, 1800-tal, etsad dekor av bård, på fasetterad fot, höjd ca 11,5-12,5 cm
Smärre slitage