Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STARKVINSGLAS, 5 st., klar glasmassa, England, 1700-tal, en med slipad dekor, fot med dekor av spiral, höjd ca 14-16 cm
Två med fotnagg
554926
2018-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här