Starkvinsglas England 1700-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STARKVINSGLAS, 5 st., klar glasmassa, England, 1700-tal, en med slipad dekor, fot med dekor av spiral, höjd ca 14-16 cm

Två med fotnagg

554926

2018-06-23