Cigarettetui Ryssland

Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland
Cigarettetui Ryssland

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

CIGARETTETUI, silver, niello, Alexander Egorov, Moskva 1895, invändigt förgylld, ca 9,5x5,5 cm

Repor

554929

2018-06-26