Karl Andersson soffbord
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARL ANDERSSON & SÖNER, soffbord, 2 st, 1 med rund skiva, 1 med kvadratisk skiva i körsbär, stommen i ek, höjd ca 54.5 cm, diameter av den runda ca 74.5 cm, måtten av den kvadratiska 80x80 cm
Bruksslitage, fläckar, repor, den runda med en något lös skruv till fogen
554930
2018-06-23