Karl Andersson soffbord

Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord
Karl Andersson soffbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARL ANDERSSON & SÖNER, soffbord, 2 st, 1 med rund skiva, 1 med kvadratisk skiva i körsbär, stommen i ek, höjd ca 54.5 cm, diameter av den runda ca 74.5 cm, måtten av den kvadratiska 80x80 cm

Bruksslitage, fläckar, repor, den runda med en något lös skruv till fogen

554930

2018-06-23