Karaffer skålar 1800-tal

Karaffer skålar 1800-tal
Karaffer skålar 1800-tal
Karaffer skålar 1800-tal
Karaffer skålar 1800-tal
Karaffer skålar 1800-tal
Karaffer skålar 1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARAFFER, SKÅLAR, 8 dlr., glas, 1800-tal, delvis slipad dekor, vissa med detaljer i guld, höjd ca 7-30 cm

En karaff saknar hänkel, slitage

554931

2018-06-23