Dubbelkarotter nysilver
Valmis
2018-06-23
554934
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
DUBBELKAROTTER, FAT, 4 dlr., nysilver, England, 1900-talets början, längd ca 27-34 cm
Slitage, stötskador