Dubbelkarotter nysilver

Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver
Dubbelkarotter nysilver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DUBBELKAROTTER, FAT, 4 dlr., nysilver, England, 1900-talets början, längd ca 27-34 cm

Slitage, stötskador

554934

2018-06-23