Etsningar föreställande Drottning Christina

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DROTTNING CHRISTINA, etsningar, 3 st, 1600/1700-tal, ramade, varierande mått 17,5-26,5x12-19 cm

Veck, fläckar, en med klippta marginaler

554939

2018-06-23