Handtag jungend

Handtag jungend
Handtag jungend
Handtag jungend
Handtag jungend

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANDTAG, 2 st, mässing, 1900-talets början, jugend, höjd ca 30 cm

Slitage, mindre repor, ställvis anlöpning

554953

2018-06-23