Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
MAGNUS OLESEN, bord, Danmark, 1900-talets andra hälft, bok, laminerad bordsskiva, etikettmärkt, bordens mått höjd ca 71, diameter 90 cm, glasskiva medföljer
Ytslitage
554956
2018-06-23