Bord Magnus Olesen

Bord Magnus Olesen
Bord Magnus Olesen
Bord Magnus Olesen
Bord Magnus Olesen
Bord Magnus Olesen
Bord Magnus Olesen
Bord Magnus Olesen
Bord Magnus Olesen

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

MAGNUS OLESEN, bord, Danmark, 1900-talets andra hälft, bok, laminerad bordsskiva, etikettmärkt, bordens mått höjd ca 71, diameter 90 cm, glasskiva medföljer

Ytslitage

554956

2018-06-23