Tillbaka till katalog
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Klubbat för:
600 SEK
Estimate
2 000 SEK
Description
LEJON, DGD, ALPINA, armbandsur, stål/stålbaksida, 1950-tal, manuell, plexiglas, läderarmband, stålspänne, diameter 30,5, 32,5 resp 34 mm
Condition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
554958
Date:
2018-06-25