Tillbaka till katalog

Herrarmbandsur 3 st 1950-tal

Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal

Klubbat för:

600 SEK

Estimate

2 000 SEK

Description

LEJON, DGD, ALPINA, armbandsur, stål/stålbaksida, 1950-tal, manuell, plexiglas, läderarmband, stålspänne, diameter 30,5, 32,5 resp 34 mm

Condition

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

554958

Date:

2018-06-25