Comte Bernadotte säng

Comte Bernadotte säng
Comte Bernadotte säng
Comte Bernadotte säng
Comte Bernadotte säng
Comte Bernadotte säng
Comte Bernadotte säng
Comte Bernadotte säng
Comte Bernadotte säng

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNG, "Comte Bernadotte", förgylld, Frankrike, 1900-talets andra hälft, rokokostil, längd ca 192 cm, bredd 145 cm

Senare bemålning, klädsel

554971

2018-06-25