Olle Nyman akvrell och litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999) (7): akvarell och färglitografier 6+1 st varav 6 st ur mappen "Herdarna", 1996, nummer 43 av totalt 200 exemplar, akvarellens storlek ca 23x31 cm

554978

2018-06-26