Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHARLES & RAY EAMES, "PSCC", kontorsstol, 2000-tal, Vitra, formgivningsår 1950, sits i formgjuten plast, grå textilklädsel, etikettmärkt och stämplad, sitthöjd ca 75cm
Bruksslitage
554983
2018-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här