Tillbaka till katalog

Herrarmbandsur 3 st 1950-tal

Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal
Herrarmbandsur 3 st 1950-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 800 SEK

Beskrivning

P.W.C Centersport, LAGONDA Världsmästare Special, LACO-SPORT, armbandsur, stål/gulddoublé, 1950-tal, manuella (2) samt automatisk (Laco-sport), plexiglas, datum (1), läderarmband, stål samt gulddoubléspänn, diameter 32,5 resp 33,5 cm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

554984

Datum:

2018-06-27