Sei Koyanagui

Sei Koyanagui
Sei Koyanagui
Sei Koyanagui
Sei Koyanagui
Sei Koyanagui
Sei Koyanagui

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SEI KOYANAGUI (1896-1948): ´´Homme et Cheval´´, signerad, olja på duk, ca 61x73 cm

à tergo med etikett Galerie Zak Paris

554991

2018-06-26