Åke Axelsson ´´Vaxholmaren´´ stolar
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ÅKE AXELSSON (född 1932), "Vaxholmaren", stolar, 4 st., 2000-tal, Gärsnäs, svartlackerade med lösa sittplymåer i brunt skinn, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, mindre märken, ställvis förlust av färg
554994
2018-06-24