Byrå 5-lådig omkring 1900
2018-06-24
555004
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 5-lådig, omkring 1900, fanerad i mahogny, höjd ca 97, 105x52 cm
Repor, märken, slitage